O nas

Organizujemy profesjonalne szkolenia PPOŻ, BHP oraz pierwszej pomocy w dowolnym miejscu w kraju.

W naszej kompleksowej ofercie zawarte są wszystkie szkolenia, które pozwalają zdobyć niezbędną wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa i higieny pracy. Specjaliści prowadzący szkolenia potrafią w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę, dzięki czemu osoby biorące udział w zorganizowanym szkoleniu łatwo przyswoją sobie wszelkie omawiane zagadnienia. Szkolenia są urozmaicone pokazami praktycznymi: pokazy z użyciem podręcznego sprzętu gaśniczego, przeprowadzenie resuscytacji krążeniowo oddechowej na manekinie itp. Nasze szkolenia nie są więc stratą czasu, a formą efektywnej pomocy.

Elastycznie dostosowujemy się co do terminu szkolenia, które przeprowadzane jest w Państwa firmie.

 • Szkolenia wstępne z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
 • Szkolenia okresowe BHP dla:
  • pracodawców i innych osób kierujących pracownikami (w formie seminarium lub e-learningu)
  • pracowników administracyjno – biurowych (w formie seminarium lub e-learningu)
  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych
  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno – technicznych

Jedną z polecanych przez nas metod szkolenia jest e-learning. Jest to świetna metoda, dzięki której szkolenie BHP odbywa się dwuetapowo. Pierwszy etap to samokształcenie z dostarczonych materiałów może odbyć się na delegacji, w biurze czy nawet domu. W czasie samokształcenia można się kontaktować elektronicznie z zapytaniami, czy w sprawie wyjaśnienia nieścisłości. Drugi etap to spotkanie ze specjalistą, podczas której specjalista odpowiada na pytania kursantów oraz wyjaśnia kwestie sporne lub nie zrozumiałe. Szkolenie w tej formie może być zastosowane dla osób kierujących pracownikami czy też pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych.

Oferujemy także cały szereg innych szkoleń z zakresu:

 • pierwszej pomocy (szkolenie praktyczne)
 • ochrony ppoż.
 • ewakuacji oraz zwalczania pożarów (dla wyznaczonych przez pracodawcę osób)
 • metod instruktażu stanowiskowego
 • wiedzy niezbędnej ratownikom zakładowym

Dzięki naszym szkoleniom zapewniają Państwo sobie i swoim pracownikom wiedzę, która zagwarantuje bezpieczną pracę w Państwa przedsiębiorstwie oraz pozwoli prawidłowo zareagować w sytuacjach zagrożenia. Zarówno szkolenia praktyczne jak i teoretyczne podniosą poziom świadomości pracowników z zakresu BHP, pierwszej pomocy czy też postępowania w przypadku pożarów. Jest to wiedza, która w przyszłości z całą pewnością zaprocentuje w Państwa przedsiębiorstwie. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych, ciekawie prowadzonych szkoleń BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy oraz z innego zakresu.

W trakcie szkoleń w okolicy Bydgoszczy czy też Torunia polecamy zatrzymać się w Pokojach Gościnnych na Bukowej - serdecznie zapraszamy!

 

copyright@bhpperfekt.eu